Hazırlama

İyi  bir yemek hazırlamak  kaliteli malzeme seçimiyle başlar. Malzemeden Ödün vermemek kaliteden ödün vermemek demektir.

Cağ kebabı kuzu budu ve kuzu bonfilesi ile birlikte hazırlanır. Cağ kebabının lezzetini etin kalitesi ve etin terbiyesi oluşturur.

Lezzetin güzelliğinde et kalitesi var o sırrı size verebiliriz ancak eti nasıl terbiye ediyoruz bırakın onun sırrıda  bizde kalsın.

 

Ayran sulu yoğurt değildir. Gerçek anlamda ayran yayık ile hazırlanır.Yayık ile yapılan köpük ayranın tadına doyum olmaz.Yağlı koyun yoğurdu ile yapılan ayranımız yemeğinizin tamamlayıcısı olacak.
Lavaş Ekmeği anlaşmalı fırınımız tarafından Erzurum usülü hazırlanır. Kıvamında pişmiştir. Günlük hazırlanır. Ertesi güne kalan lavaş ekmeği müşteriye verilmez.

 

Yemek davet ve organizasyonlarınızda Cağ Kebabı ziyafeti verebilirsiniz. Bunun için donanımımız ve portatif Cağ Kebabı Ocağımız mevcuttur. Bu tür yemek organizasyonlarınız 3 gün öncesinden haber verilmelidir. Bu süre etin tedariki ve terbiyesi için gereklidir.
 
    Böyle bir organizasyonda davet öncesinde ocak kurulur ve donanım hazırlanır.  Şuna emin olun misafirleriniz bu yemekten çok memnun kalacaklardır.


Etiketler : Hazırlama